• Nikao Yazılım Hizmetleri
Hakkımızda

Teknoloji vizyonumuzun anahtarı, müşterilere ve kullanıcılara değer katmaktır. İşbirliği, inovasyon ve 23 yıllık deneyimimizle geleceği şekillendiriyoruz.

Vizyon

Vizyonumuz: Teknolojiyi kullanarak dünyayı dönüştürmek ve inovasyon lideri olmak.

Misyon

Müşteri memnuniyetine odaklı, inovasyon ve işbirliğini birleştiren bir ekip olarak, teknolojiyi kullanarak değer katmayı amaçlıyoruz. Kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını karşılamak ve iş dünyasını dönüştürmek için tutkuyla çalışıyoruz.

Hakkımızda
Projeler
JiniAdmin

Web sitesi oluşturmak ve içerik yönetmek kolaylaşıyor. Dil destekleri, veritabanı yapıları, hazır JavaScript kütüphaneleri ve hızlı performans sunan özelliklerle işinizi hızlandırın. Nikao'nun yenilikçi çözümü ile web sitesi oluşturmak artık daha kolay.

Yüzlerce proje ve milyonlarca satır kod,
Yazılım altyapıları hazırlıyoruz ve
global ölçekli projelere hayat veriyoruz.
Geçmişte özellikle web siteleri ve mobil uygulamalar üzerine odaklandık. Şimdi ise yazılım altyapılarına destek olmayı ve global ölçekli projelerde çalışmayı hedefliyoruz. Bu değişikliği heyecanla karşılıyor ve sizlere daha etkili hizmet sunma amacıyla yeni yolumuza adım atıyoruz.
Hizmetlerimiz
Çözümlerimiz ve yeteneklerimiz ile işinizi optimize edin
Gelecek planlarımız
Gelecek planlarımız

Nikao Yazılım Hizmetleri olarak yazılım sektöründe saygın bir konum elde ettik ve birçok büyük projeye başarıyla imza attık.. Firma olarak gelecekle ilgili planlarımız ve büyüme hedeflerimiz oldukça heyecan verici.

Kadromuzdaki teknoloji sanatçılarımızla tanışın